Міжнародний Конгрес вчених USERN в місті Харкові …

Чудовий триденний захід проводиться вперше на Україні , він зібрав спеціалістів з Канади, США, Італії, Германії, Словенії, Великої Британії. Наукові майданчики працюють на базі одразу чотирьох наших вишів.

USERN – міжнародна організація при ЮНЕСКО, створенана в 2015 році. Об,єднує 1 % кращіх вчених світу, серед яких і нобелівські лауреати, які займаються розвитком наукових досслідженнь і освіти.

Юлія Свєтлична, голова ХОДА: Сьогодні ми відкриваємо нашу SCIENCE WEEK, присвячену Всесвітньому дню науки в ім,я миру і розвитку. Діяльність вчених – символ духовної свободи і розвитку особистості. Вони – подвижники, що вносять свій внесок в розвиток вітчизняної і світової науки.

Ціль нашого конгресу – спілкування молодых спеціалістів, а також провідних світових практиків, які представляють формальні, фізичні, соціальні і біологічні науки. Впродовж трьох днів вучені з шести країн світу будуть читати лекції, проводити диспути. Наукові майданчики працюють на базі університету ім.Каразіна, політехнічного, медичного та фармацевтичного інститутів.

Німа Резаї, президент науково-освітньої, дослідньої мережі USERN:

Між Харківським національним мед. інститутом, університетом імені Каразіна та мережею USERN були підписані домовленості про співробітництво. Я відвідав Харків у минулому році і був приємно здивований тим, що у вашому місті науці приділяеться велика увага. Саме тому Харків бул обраний місцем проведення конгресу.

Гості- професор генетики людини з Вашингтонського университету Еван Айхер, професор харчової хімії Гамбургського университету Маркус Фішер та Даниель Паулі -біолог, досліджуючий глобальний вплив людини на всесвітній океан.

В.Бакіров, ректор ХНУ ім. Каразіна: Харків – академічна столиця України. Тут багато наукових школ, академічних інститутів, університетів, талановитих молодих чоловіків і жінок, які намагаються досягти висот в сучасній науці.

Під час конгресу визначать лауреатів – молодих вчених, які надали свої праці для участі. П,ять чоловік отримають премії по 5 тисяч доларів. Перша десятка вчених -ревел-гранти в найкращі університети світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *