Перший міський велопрокат …

23-го серпня в Харкові відкрились довгоочікувані перші пункти громадського велопрокату Nextbike. Тепер на вулицях нашего міста можна побачити нові прокатні станції з припаркованими на них байками з синіми “крилами”.

Це дуже стильні байки зі зручним та м,яким сидінням, яке регулюється під ваш зріст, їдуть плавно, гальмують без ривків. Зліва на кермі знаходиться дзвіночок, зправа — розташований перемикач швидкостей (яких три). Зпереду на велосипеді— корзина для речей, які можна додатково зафіиксувати ремінцями.

Кажен велосипед оснащений GPS-модулем- оператору завжди відомо: де він знаходиться, хто користувався байком останній раз, де лишив велосипед. Щоб взяти байк в аренду, вам потрібно загрузити собі мобильний додаток “Nextbike” і зареєструватись у ньому.

Для активації свого акаунту до нього потрібно прив,язати банківську карту.

Для початку прокату достатньо відсканувати QR-код на велосипеді або ж вбити в додаток індивідуальний номер байку (його код і номер над заднім колесом), обрати потрібний вам абонемент, натиснути кнопку: Почати прокат.

Адреси перших станцій Nextbike в Харкові:

– пл. Конституції, 5 (поруч з магазином “Ведмедик”);

– майдан Свободи (у ст. м. “Держпром”);

– майдан Свободи (у ст. м. “Університет”, коло магазину “Цитрус”)

– ст. метро “Наукова” (поруч з “Макдональдсом”);

– парк ім. Горького (коло центрального входу);

– ст. метро “23 Серпня” (у пам,ятника Воіну-визволителю) — цей пункт прокату незабаром буде запущено.

У спальні райони Харкова Некстбайк добереться навесні наступного року.

Повертаючи велосипед Nextbike до пункту прокату, фіксуємо його на електронній станції, перевіряємо, чи закріпився байк на стійці. Важливо -переконайтеся, що таймер у мобильному додатку не веде більше відлік часу.

Представники компанії розраховують на порядочність и усвідомленість харків,ян і просять у випадку ушкодження велосипеду повідомити в службу підтримки: тел. 0-800-21-19-80.

Звернутись з будь яким питанням можна на горячу лінію. Яка працює з 8 до 22.

Система Nextbike – це альтернативний, еко-дружній вид транспорту без викидів CO2 в атмосферу і без пробок в потоці транспорту.

На кожній із станцій прокату розміщено зараз по 5-6 велосипедів. До жовтня в Харкові планується відкрити ще шість точок, всього ж впродовж п,яти років запустяться 120 станцій прокату велосипедів. Також Некстбайк незабаром з,явиться у Вінниці, далі— запуск в Одесі. Київ і Харків перші.

Працює міський велопрокат в Харкові цілодобово сім днів на тиждень.

Харків бажає всім приємных велопрогулянок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *