Економічний форум в Харкові …

«Іновації. Інвестиції. Харківські ініціативи». 22 вересня в Харкові пройшов IX Міждународний економічний форум. Головними темами стали модернізаціійні пріорітети Украини, розвиток машинобудування та експорт. Міжнародний економічний форум у Харкові – одна з головних інвестиційних подій Східної України,- губернатор Юлія Світлична. За підсумками останніх трьох з,їздів були підписані реальні контракти. В цьому році заключено угод на суму близько 100 мільйонів доларів.

Впродовж року після форуму інвестори, за підрахунком регіональних властей, вкладуть в економіку області до 250 мільйонів доларів. Це великі можливості для бізнесу, громадського суспільства і кожного окремого харків’янина. Область встановлює новий рівень співпраці з дипмісіями, іноземними представництвами, що представлені в Україні.

Традиційно в форумі прийняли участь міжнародні делегації, в тому числі посли США і Китаю. За підсумками минулого з,їзду були досягнуті домовленності про співробітництво з представниками Словенії, США, Китаю, В,єтнаму, Бразилії та інших. Посол Албанії визначила перспективні напрямки взаємодії – наука, освіта, сільське господарство, бізнес та туризм. “Не дивлячись на те, що область знаходиться близько до зони конфлікту, Харків зміг впоратись з задачами по забезпеченню безпеки і створити умови для великого розвитку в місті та регіоні. Економічний форум – це символ. Він показує, що ваші амбиції дуже високі і це дуже добре.” Представник керівництва китайської провінції Хейлунцзян. Ху Шиин: “Ми вважаємо наибільш перспективними напрямки співробітництва в галузі сільського господарства і промисловості, а також науки і техніки.”

Марі Йованович, надзвичайний і повновладний посол США в Україні: “Ми надаємо гранти ще з минулого форуму громадським організаціям для реалізації антикорупційних програм. Співпрацюємо по енергоефективним технологіям та відновлюваній енергетиці, підвищенню конкурентноздатності продукції агросектору, развитку інтелектуальної економіки.»

Проведення міжнародних заходів завжди дає можливість оцінити градус довіри, цікавість інвесторів, подивитись, наскільки внутрішній бізнес готовий до нових пропозицій щодо співробітництва, і подивитись, які перспективи на майбутнє ми маємо з міжнародними коопераціями. Під час з,їзду були підписані декілька меморандумів про співробітництво і ряд контрактів. IX Міжнародний экономічний форум пройшов традиційно в готелі «Premier Palace Hotel Kharkiv».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *